Wij zijn Event Creators: dé organisatoren van betekenisvolle evenementen. Als mediamaker van de toekomst help jij ons om onze events niet alleen live, maar ook online helemaal up-to-date en toekomstproof te maken. Woord, beeld en geluid spelen daarbij een cruciale rol. Heb jij passie voor jouw vakgebied en wil je vanaf september ons team versterken? Dan verwelkomen we je graag!
Jouw rol
Je ondersteunt onze sales- en data-afdeling en vormt samen met hen de marketingafdeling. Je taken zijn veelzijdig, maar altijd gericht op het vergroten van onze zichtbaarheid en vindbaarheid via de juiste kanalen. Je zet digitale campagnes op, genereert leads, converteert ze naar betalende klanten en vertaalt onze doelstellingen naar een krachtige online strategie.
Wat je doet
Opzetten en onderhouden van gerichte marketingcampagnes
Creëren en plannen van content
Bepalen welke kanalen – e-mailmarketing, online advertising, blogs of video-tutorials – het beste aansluiten bij onze doelgroep
Sturen op een continue stroom van marketingactiviteiten binnen de buyer journey
Wie we zoeken
Voor onze stageplek zoeken we enthousiaste:
Social media liefhebbers
(Online) marketingtalenten
Creatieve contentmakers
Audiovisuele mediamakers
Vertel ons wat jij interessant vindt en wat je graag verder wilt ontwikkelen, dan bekijken we samen wat de beste plek voor jou is.
Wat wij jou te bieden hebben
- Een warm welkom van een team enthousiaste collega’s die samen intensief werken aan spraakmakende events
- Wij leren je alles wat wij weten. Een stage bij Event Creators biedt je de kans zelfstandig aan de slag te gaan in een junior functie en je maximaal te ontwikkelen;
- De kans om een mooi eindcijfer te halen voor jouw (afstudeer)stage;
- Een gezellig team van vaste medewerkers en HBO stagiaires om mee te sporten, te borrelen en te vieren;
- Een stagevergoeding.
Laat van je horen!
Wil je meer weten, kom dan langs op onze locatie in Weerselo. Stuur Rolien even een berichtje via [email protected]